Świat Aluminium to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo oparte jest na prywatnym, stabilnym kapitale. Stworzone na długoletniej tradycji przemysłowej, zlokalizowane jest w byłej stolicy butów w Chełmku w woj. Małopolskim. Jesteśmy firmą produkująca formy rozdmuchowe, wtryskowe, tłoczone oraz tłoczniki i wykrojniki.

Park maszynowy to przede wszystkim maszyny do obróbki skrawaniem typu frezarki, tokarki, szlifierki, drążarki konwencjonalne i sterowane CNC. Celem firmy jest spełnienie wymagań i oczekiwań Klientów – wychodząc im naprzeciw gotowi jesteśmy podjąć się każdego zlecenia w zakresie projektowania oraz wykonastwa form. Wymagania dotyczące wyrobów z tworzyw sztucznych stawiają przed konstruktorami i wykonawcami trudne zadania, którym jesteśmy w stanie sprostać.

Wykonujemy również regeneracje i naprawy wyżej wymienionych narzędzi – form, produkcji własnej jak i powierzonej. Połączenie młodości, doświadczenia oraz wysokich kwalifikacji naszych pracowników, przekłada się na najwyższy standard proponowanych usług i produktów.

ŚwiatCNC
32-660 Chełmek,
ul. Unii Europejskiej 1
NIP:5492339289

Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie w godz. 8:00 – 16:00.

tel: +48 (33) 846-16-04
tel: +48 662-873-371